Zaměřujeme se na tepelné izolace a foukané izolace
O SPOLEČNOSTI PROČ PRÁVĚ C+ REFERENCE ČASTÉ OTÁZKY KONTAKT

home
izolace střech
izolace stropů
izolace stěn
technické parametry
ceník
dokumenty


CLIMATIZER PLUS


Tepelné izolace a foukané izolace

Naše společnost poskytuje kompletní služby i dodávky v oblasti tepelné izolace a foukané izolace. Využíváme přitom kvalitní systém Climatizer Plus. Jehož podstatou je vlna z celulózových vláken - přírodní, zdravotně nezávadný materiál, vhodný jako tepelná izolace staveb a pro dodatečné zateplování obytných, průmyslových a zemědělských staveb a pro akustické izolace, levnější než klasické materiály.

Vynikající tepelně - izolační vlastnosti zabezpečují ve vlně nelétavé komponenty, které současně působí jako ochrana stavebních konstrukcí proti ohni. Nehořlavost zajišťuje přítomnost specifických složek, působící navíc jako efektivní antiseptikum. Jsou ochranným prostředkem proti výskytu hmyzu, dřevních škůdců a hlodavců. Od roku 1999 byl zaveden systém řízení jakosti ISO 9002.

Pokud chcete vědět více či chcete konkrétní nabídku tepelné izolace či foukané izolace, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.
01 vyráběn v České republice v kanadské licenci 02 schválen německou zkušebnou v Berlíně 03 splňuje náročná kritéria kanadského programu výrobků životnímu prostředí přátelských
04 certifikován TZÚS Praha, zkušebna č.204, číslo certifikátu C1-S-045 05 splňuje náročná ekologická kritéria. Od 7.6.1994 má jako první v České republice právo k užívání ochranné známky Ekologicky šetrný výrobek, číslo certifikace: 01.01 06 odpovídá standartu kanadských norem CGSB

Copyright © 2008 ekoIZOL s.r.o. - - Tepelné izolace, foukané izolace